PROMOSYON NEDİR?

Promosyon ve promosyon ürünlerinde lider markadan aracısız satışlar. Binlerce ürün seçeneği en uygun fiyatlarla en iyi kalite ile sizlerle. İnternet sitemiz üzerinden tüm  promosyon  çalışmalarınız için en uygun fiyatları bulabilir kurumsal kimliğinize en yakışan ürünleri seçebilirsiniz.

Şirketlerin gelirlerinin önemli bir kısmını promosyon giderlerine ayırması gerekmektedir. Bir firma ancak bu sayede rakipleri arasından sıyrılabilecektir. Türkiye geneline hizmet sunmakta olan önemli bir promosyon firması olan şirketimiz hakkında en detaylı bilgiye sanal uygulamalarımız üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle yeni ürün lansmanları, hizmet tanıtımları, fuar dönemleri promosyon bakımından hareketli geçmektedir. Bu dönemlere iyi hazırlanmak çok önemli olmaktadır. Bu bakımdan bu süreçte yol alırken uzman ekiplerden destek almak size yol gösterecekler. Sanal ortamda da inceleyebileceğiniz promosyon katalogumuz çok özel ürünlerden oluşmaktadır. İster üretim, ister hizmet sektörünün bir temsilcisi olun firmamızın katalogunda her türlü promosyon ürünü bulacaksınız. Promosyon ürün seçimi yaparken şık ve fonksiyonel seçimlere özen göstermeniz tavsiye edilir. İşlevsel olmayan bir ürün kullanılmayı bekleyecekler. Bu olumsuzluk nedeniyle de sunmuş olduğunuz promosyondan beklediğiniz geri dönüşümü alamamış olacaksınız. Özgün bir tasarımın yanında daha ucuz promosyon ürünler de katalogumuzda yer almaktadır. Böylelikle küçük bir maliyet ödeyerek promosyon hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Seçtiğiniz promosyon ürün üzerine şirket süslemeniz eklenir, gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra adresinize yollanır. Promosyon ürünleri müşterilerinize hediye edebileceğiniz gibi iş ortaklarımıza ya da çalışanlara da verebilirsiniz. Kişi ile firma arasındaki bağı kuvvetlendirecek olan promosyon uygulamalarından mutlaka siz de faydalanın.

Promosyon ürün olarak en çok promosyon ajanda, kalem, kalemlik, mont, yelek, şemsiye, şapka, atkı ve benzeri ürünler seçilmektedir. Bunun yanında zaman zaman mutfak, banyo ve araç içi aksesuarlar da promosyon ürün olarak tercih edilir. Firmalar yaygın olarak seçimlerini ofis ve kırtasiye tipi ürünlerinden yana yapmaktadırlar. Promosyon ürün seçiminde hedef kitlenin tercihlerine önem vermek gerekir. Genele uygun olmayan bir promosyon seçimi maksadınızı yakalamanıza neden olamayacak. Fırsat avantajlarla dolu olan sanal katalogumuzu incelemeniz için sizi de sitemize bekliyoruz. Her yaş ve bilgi seviyesindeki kullanıcıya uygun olarak hazırlanmış olan katalogumuzdan seçimlerinizi kolaylıkla hızlı bir şekilde sipariş verebileceksiniz. Farklı site uygulamaları size sadecevakit kaybettirecektir. Özgün ve kaliteli tasarımlar sayesinde sektörde de başarıyı kolaylıkla yakalamış olacaksınız.

İş dünyasında promosyonun çok önemli bir yeri vardır. Firmalar, kaliteli ve özgün promosyon ürünleri ile sektörde var olmak istemektedirler. Bunun da en kolay yolu iyi bir promosyon firması ile çalışmaktan geçer. Şirketimiz uzun yıllardır promosyon sektöründe varlığını sürdürmektedir. İş hayatında yüzünüzü güldürecek ürünleri üreten firmamız ile tanışmaya hazır olun. Sanal katalogumuzda her nevi ürün yer bulmaktadır. İş hayatında ve özel hayatta en sık kullanılan unsurlar noktada bulunmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin, emeklilerin, ev hanımlarının da ihtiyaçları düşünülerek promosyon çeşitliliği arttırılmıştır. Promosyon malzemesi seçerken kullanıcının ihtiyaçları düşünülmelidir. Kullanım kolaylığı olmayan bir ürün kullanışlı olmayacağından işe yaramayacaktır. Çekmecede, çantada bekleyen bir promosyondan beklediğiniz yararı almanız mümkün değildir. En sık tercih edilen promosyon malzemeleri kırtasiye ürünleridir. Bunun yanında ofis içi ve dışı kullanıma uygun birçok ürün de merak edilmektedir. Bazı firmalar konfeksiyon ürünlerine yönelmektedirler. Bu da bir tercih olabilir. Bu sayede firmanızın piyasadaki adı tanınmış olacaktır. Şirketimizce üretilmekte olan promosyon ürünlerinde beklenen bütün kalite unsurlarına yer verilmektedir. Aynı zamanda ilkeli hareketleri ile şirketimiz sektörün önde gelen markalarından bir tanesidir. Çeşitli özel günlere uygun olacak şekilde farklı kategoriler altında listelenmiş olan ürün çeşitlerimiz işinizi kolaylaştırmış olacaktır. Örnek olarak yılbaşı, bayram, tatil öncesi dönemler, ürün lansmanları, fuar dönemleri bir şirketin promosyon çalışmaları açısından önemli günlerdir. Bu günlere hazırlanırken kaliteli bir ekip ile yol almanız önerilir. Tercih edeceğiniz tüm modelleri katalogumuzda görebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgiyi çağrı merkezimizi arayarak daha sağlayabilirsiniz. Kalite ilkeleri ve müşteri memnuniyetine önem veren şirketimiz ve ekibimiz ile hemen çalışabilirsiniz. Gelişen teknoloji ve tercihler de promosyon ürünlerini fazlaca çeşitlendirilmiştir. Farklı gruplar halinde listelenmiş olan ürünlerimiz içerisinde siz de gezintiye çıkabilirsin. Avantajlı ödeme fırsatları sizi de rahatlatmış olacaktır. Farklı renk, farkı model, farklı büyüklük tercihiniz var ise bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede çıkan sonucun mükemmel olduğunun bilgisini de paylaşalım.

PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Çağımızda şirketler bütçelerinin önemli bir bölümünü tanıtım ve promosyon faaliyetlerine ayırmaktadırlar. Ancak bu sayede bir şirketin etkili bir şekilde sektöründe yol alması ve başarılı işlere imza atması mümkün olabilmektedir. Firmamız yıllardan beri promosyon ürün tasarımı, üretimi ve sunumunda bir numaradır. Çok özel ve farklı tasarımları sayesinde akıllıca işlerde bulunan şirketimiz uygulamaları hakkında detaylı bilgiye online uygulamalarımız üzerinden ulaşmanız da zor olmayacaktır.

Online ürün katalogumuzda her sektöre hitap edecek tarzda promosyon malzemeler de yer almaktadır. Mevsimsel şartlara, tüketici grubunun alışkanlıklarına göre sunulacak promosyon ürün de farklılık gösterebilmektedir. Bu bakımdan seçimleriniz sırasında her an uzman kadromuzdan yardım almanız mümkündür. En sıkışık anlarınızda bile şirketimize güvenip işi bize emanet edebilirsiniz. 

 Promosyon hazırlığınızda artık yalnız olmadığınızı bilmenizi isteriz. En önemli ve güçlü aynı zamanda da kaliteli tedarikçiler ile çalışmakta olan şirketimiz promosyon sektörünün de en güçlü markası konumundadır. Ekonomik ve özel tasarımları ile fark yaratan bir hizmet sunan şirketimiz uygulamalarına siz de hemen sanal ortam uygulamalarımızdan göz atabilirsiniz. Özenle seçilmiş işlerini sahiplenmekte olan uzmanlarımız gün boyu sizlere kusursuz hizmet sunma amacındadırlar. Promosyon hizmetlerinde seçilen promosyon ürünün amaca uygun olması ve işlevselliği önemlidir. Ancak bu sayede iş hayatında da beklenen başarı söz konusu olacaktır. Kurulan açık hava standlarında, fuar alanlarında, ürün tanıtımlarında, anket çalışmalarında sıklıkla promosyon ürünler de kullanılmaktadır. Promosyon ürünler sayesinde marka tanıtımınızı yapmanız söz konusu olacaktır.

Sektörde ismi sıklıkla tellafuz edilen bir markanın ürünleri de rakipleri arasından çok daha fazla sıyrılmış olacaktır. Bu da firma satışlarını arttıracak önemli bir adımdır. İş hayatında hem hizmet hem de üretim sektörüne hizmet sunmaktayız. Çok önemli firmalar da hizmet vermekte olduğumuz şirketler arasında sayılabilir. Siz de seçkin referans listemizin arasına dâhil olmanız halinde kaliteli ve kusursuz hizmeti de almaya başlıyor olacaksınız.

Hayatımızda promosyonun önemli bir yeri bulunmaktadır. İş hayatının yanında günlük hayatta da sıklıkla promosyon ürünler ile karşılaşmaktayız. Örneğin kalem, silgi, mont, bilgisayar parçası, mutfak eşyası, araba aksesuarı bile promosyon ürün olarak hediye edilebilmektedir. Sektörün uygunluğu doğrultusunda çok daha yaratıcı fikirlerin de ortaya çıkması zor değildir. Sizi de hemen sanal ortam uygulamalarımızı incelemeye davet ediyoruz. Bu uygulamaları kullanarak siz de farklı ürün grupları altında listelenmiş olan promosyon ürünlerini görme ve kıyas edebilme şansına sahip olabileceksiniz.

Son derece ekonomik fiyatlar ile promosyon ürün satın almaya hazır olun. Üstelik miktar olarak fazlaca verdiğiniz siparişlerde de yararlanacağınız fiyat avantajını hatırlatmak isteriz. Örneğin tarihsiz ajanda siparişinizi birkaç senelik ihtiyacınız doğrultusunda vererek oldukça önemli bir miktarı da tasarruf etme şansını yakalayabilirsiniz. Kaliteli ve özenle tasarlanmış olan tüm promosyon ürünlerimize göz atmak bir tık ile mümkündür. Sizi de içerik zengini olan sayfalarımıza bekliyoruz. 

FUAR STANDI

Fuarların ayrılmaz bir parçası da fuar standlarıdır. Sadece fuarlarda değil yapılacak her tanıtımda, anket çalışmalarında, yeni ürün lansmanların da, yıllık değerlendirme ve işbirliği toplantılarında, ürün ve hizmetlerinizi anlatacağınız, iş ortaklarınıza çok daha yakın olacağınız standlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu aşamada da devreye şirketimiz girmektedir. Her bütçeye, her sektöre ve zevke uygun fuar standı görebileceğiniz online katalogumuzu hemen inceleyebilirsiniz. İster iç mekânda isterseniz de dış mekânda kullanabileceğiniz fuar standları sayesinde mevcut müşterilerinizi korumanız, yepyeni müşteriler edinmeniz ve iş ortaklıklarınızı da perçinlemeniz söz konusu olacaktır.

Kaliteli, TSE onaylı malzemelerden üretilmiş olan fuar standları sizin de fuar alanındaki kalitenizi yansıtıyor olacaktır. Aynı zamanda şık, özenle tasarlanmış bir fuar standı diğer alternatiflerin arasından da sıyrılacak bu sayede beklediğiniz müşteriler de kapınızı çalacaklardır.

PROMOSYON AJANDA

Teknoloji hayatımızın her alanında bulunsa da yazılı doküman ve kayıtlara her an ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bakımdan ajandalar da toplantıların, iş görüşmelerinin vazgeçilmez detaylarından birisi olmaktadır. Farklı zevklere hitap eden promosyon ajanda sayesinde işlerinizi düzene sokmanız ve günün her anı yanınızda bir yardımcı ve programlayıcıyı da bulundurmanız söz konusudur. Her ihtiyacı karşılar nitelikteki daha sade modellerden, yönetici tipi VIP ajandalara kadar komple bir promosyon ajanda setine de sahip olmanız mümkündür.

Çok özel malzemeler, kaliteli bir dokunuş ve işçilikle bir araya gelerek özel tasarımlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Yıl boyu ellerden düşmeyecek, her toplantıya, her görüşmeye girip, notların alınacağı, iletişim bilgilerinin düzenleneceği bu promosyon ajandalar hayatın ayrılmaz parçalarındandır. Size uygun çözümler için online katalogumuzu hemen inceleyebilirsiniz.

Şık ve kaliteli promosyon ürünlere hala daha göz atmadı iseniz sizi de içerik zengini sayfalarımıza beklemekteyiz. Fırsatlarla dolu olan katalogumuzda birçok ürüne yer verilmektedir. Dilerseniz kırtasiyelik, dilerseniz konfeksiyon, dilerseniz de aksesuar seçebileceğiniz şirketimizin sanal uygulamalarına siz de hemen göz atabilirsiniz. Uzun yıllardır promosyon malzeme tasarım ve üretiminde deneyim kazanmış olan şirketimiz yoğun bir şekilde yurdumuzun dört bir tarafına hizmetlerini ulaştırabilmektedir. İş hayatında sıklıkla kullanılan ajandalara günlük yaşamda da rastlamak mümkündür. Ajanda çeşitleri firmanın tercihlerine göre değişik tipte ve renkte olabilmektedir. Kapak ve ajanda içi farklı logo ve süslemeler ile bezenebilinir. Bu sayede çok daha özgün bir tasarım elde edebilirsiniz. Çalışanlarınıza, müşterilerinize, iş ortaklarınıza promosyon ajandaları hediye edebilirsiniz. Her ne kadar yılbaşlarında en çok tercih edilen hediyelerden biri olsa da ajandalar yıl boyu kullanılabilmektedir. Bu nedenle itibar kaybetmeyeceği muhakkaktır. Uzun yıllardır promosyon sektöründe başarılı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Siz de her türlü promosyon ihtiyacınız varsa firmamıza gelerek ya da online katalogumuzu inceleyerek bilgi edinebilirsiniz. İlkelerinden vazgeçmeyen firmamızda aynı zamanda son derece ekonomik promosyon ürünlerine de rastlamak mümkündür. Şirketler bütçelerinden bir miktar ayırarak bu hizmetten faydalanabilirler. Bu sayede rakiplerinize göre de önemli bir avantaj sağlayacağınızı belirtmek isteriz. Şirketler asla hız kesmek istememektedirler. Bunu başarmanın yegâne yolu da tanıtım faaliyetlerine zaman ayırmaktan geçer. Önerimiz katalogumuza göz atmanız olacaktır. Katalogda farklı promosyon ürünler farklı ürün kategorileri altında listelenmiş bulunmaktadır. Çok tercih edilen promosyon ürünlerinin başında ajanda, konfeksiyon, kırtasiye ürünleri, çeşitli aksesuarlar gelmektedir. Promosyon ürün tercihlerinde mevsimsel şartlar ve tüketici tercihleri de göz ardı edilmemelidir. Tüketici tercihlerine uymayan ya da hedef kitlenin benimseyeceği bir promosyon ürünün dağıtılmaması memnuniyetsizliğe yol açacaktır. Promosyon ürünler sizin aynı zamanda sektörde üretmiş olduğunuz ürünlerin kalitesinin de yansıması olacaktır. Bakımdan promosyon ürün tercihlerinizi de kaliteli hammaddelerden üretilmiş olan tasarımlardan yana kullanmanız tavsiye edilir. Kısa süre içerisinde uzman ellerde üretimi tamamlanmış olan promosyon ürünler paketlenir ve adresinize ulaşımı sağlanır. Bu özel ürünlerin firmanıza şans getirmesi dileğiyle.

Bizimle çalışanların yüzleri gülüyor.

Aramıza hoşgeldiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN